Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell-e utólagosan egészségügyi...

Kell-e utólagosan egészségügyi szolgáltatási hozzájárulást fizetnem, ha nem vettem igénybe egészségügyi szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Múlt évben nem volt munkám, lejárt a munkaügyis pénz is, nem voltam biztosítva. Ennek értelmében nem is mentem orvoshoz, mentővel sem vittek el, tehát valóban nem vettem igénybe olyat, ami nem jár. Mégis így utólag kiküldött az apeh a tavalyi évre vonatkozó csekkeket.

Nem tartom jogosnak a követelésüket.

Mit tehetnék szerintetek?

Volt már valaki hasonlóképp?



2012. ápr. 17. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az alapján kell fizetni, hogy vettél-e igénybe eü szolgáltatást, vagy sem.

Aki dolgozik, és vonják a TB-jét, szerinted visszaigényelhet egy fillért is akkor, ha pl évekig nem járt orvosnál?

Fizesd be szépen, amit kérnek. Ha nem teszed,adó tartozásod lesz és behajtják rajtad kamatostul.

2022. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!