Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszertárban kiadnak ilyen...

Gyógyszertárban kiadnak ilyen pipát nehézlégzésre?

Figyelt kérdés

Néha nagyon nehezen kapok levegőt. Pl. ha meg vagyok fázva kicsit akkor mindig előjön ez az asztmaszerűség, fulladás, szinte kapkodok a levegő után. Nagyon nehéz levegőt vennem, olyan, mintha valami nehéz súly lenne a tüdőmön. Hamarabb el is fáradok és egyfolytában próbálok levegőt venni és nagyon nehéz. Nem mindig egyformán jelentkezik. Van amikor erősebben, van amikor gyengébben. Pl. most éjszaka alig tudtam aludni mert úgy sípoltam minden levegővételnél hogy a sípolástól nem bírtam aludni. Teljesen kivagyok emiatt! :( Gyógyszertárban adnak ilyen pipát. Egyszer már kipróbáltam valakinek a pipáját és akkor teljesen jól voltam tőle. És mennyibe kerül ez?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 25. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

persze, kiadják, amint egy tüdőgyógyász által kiállított recepttel mész

amúgy nem, hiszen nem biztos, hogy pont erre van szükséged

tehát irány a háziorvos, beutaló a tüdőgondozóba, tüdőgyógyász megvizsgál, majd a gyógyszertár

2012. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!