Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki beszámolna arról hogy...

Valaki beszámolna arról hogy milyen a gyomortükrözés?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek,és nagyon félek tőle...
2012. ápr. 28. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lenyomnak a torkodon egy nagy csövet aminek a végén egy kamera van. Ez egészen a gyomrodig megy, nagyon rossz érzés de ha nyelsz egy nagyot és jó az orvos tehát nem szúrja el hanem egyből lenyomja akkor nem lesz olyan kellemetlen ez az érzés.
2012. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne félj! Készíts fel magad lelkileg, hogy minden rendben lesz, együttműködő leszel, csak így tudsz segíteni az orvosnak és magadnak, hogy simán menjen!

Ha parázol, azzal csak rontasz a helyzeten.

Először is befújnak lidocaint a torkodra, azt le kell nyelni és utána lazulj el, nyugodj meg, nem fájdalmas, csak kellemetlen. Nyelni csak egyszer szabad, pont akkor mikor az orvos mondja. Utána lélegezni kell, apró sohajtásként, ne mélyen, mert elszédülsz.

2012. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nekem kb. 10-15 percig tartott az egész, annak ellenére, hogy nagyon félős vagyok könnyen ment mert felkészítettem magam előre pszichésen. Még néztem a monitort is. :)

Ledugják a csövet a gyomrodba ..., tőlem vettem 5 helyről biopszia mintát, nyugi meg sem érzed, nem fáj, csak arra koncentrálj, hogy ne nyelj és nyugodtam lélegezz!

2012. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást,megpróbálok majd nyugodt maradni...csak hát mindenki azt mondta hogy nagyon rossz meg hogy utána fáj a torok is meg a gyomor is!
2012. ápr. 28. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomrom nem fájt, csak a torkom, kb. 4 napig.
2012. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!