Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánszemélyként szeretném...

Magánszemélyként szeretném fizetni a TB-m. Hogyan?

Figyelt kérdés
Pár hónap lemaradásom van benne, annyit tudok, hogy azt is utólag ki kell fizetnem és olyanról is hallottam, hogy neten keresztül ezt le lehet intézni. Valaki megmondaná nekem, hogy mit kell hozzá kitöltenem, illetve tennem, hogy ez rendezett legyen. Köszönöm!

2012. máj. 7. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A neten nem tudom hogyan lehet és azt se tudom mi a neve a kitöltendő okmánynak,de én a megyei adó és vámhivatal adóigazgatóságába mentem be,ahol segítettek ez ügyben
2012. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menjél be a Navi-ba.Nyomtatványt ott kell kitöltened hozzá, kiszámolják az elmaradásod,és adnak csekket.Ha továbbra is magadnak akarod fizetni a tb-t,akkor előre 1 évre adnak csekkeket.Nagyon kell vigyázni,mert napra pontosan kell befizetni mindig.Felszámolnak késedelmi pótlékot.Viszont azt nem tudom,hogy neten keresztül el lehet-e intézni.
2012. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, van egy formanyomtatvány, beírom az utolsó fizetési dátumot, kiküldik a csekket, befizetem és ennyi.


Csak sehol nem találom a formanyomtatványt :S

2012. máj. 7. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet neten keresztül is. Kitöltöd, kinyomtatod, elküldöd aztán küldik a csekket. Csak amíg nem küldik a csekket, nincs TB-d.
2012. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kikupálódtam közben. Tb fizetéshez vagy bemegy az ember fia bármelyik NAV kirendeltségbe és ott lerendezi, vagy a netről letölti a 12T-1011-es formanyomtatványt és kitöltve elküldi a NAV-nak. Postafordultával pedig küldik a csekket.
2012. máj. 8. 16:55
 6/6 anonim válasza:
Örülök,hogy megoldódott,most már én is okosabb lettem.
2012. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!