Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha eldugult a fülem mit...

Ha eldugult a fülem mit csinál az orvos, mindenképp kimossa? Ha kimossa akkor mindenképp elmúlik a dugulás?

Figyelt kérdés
Holnap megyek fül-orr-gégészhez, nagyon reménykedem hogy segít rajtam, mert lassan egy hete eldugult a fülem, és alig hallok :( Lehet olyan probléma hogy nem segít az hogy kimossák?

2012. máj. 10. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, sajnos. Ha a középfüled és az orrüreged összekötő vezeték (fülkürt) záródott el, akkor pl a nyomáskülönbség miatt érezheted azt, hogy eldugult a füled. (Lehet egyéb ok is,de nem hiszem, h ennyire gyorsan kialakult volna)


Fájni nem fáj egyáltalán? Egyéb kísérő tünet?

2012. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj, csak ha piszkálom. És zúg is a fülem, emiatt még kevésbé hallok. Én úgy éreztem hogy mindenképp a fülzsír az oka, fokozatosan dugult el, néha még kitisztult, aztán egy hete végleg eltömődött.
2012. máj. 10. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a mosás jót tesz. én is voltam már hasonló helyzetben, kimosta, akkor egy kicsit szédültem közben, utána, de jól kitisztult. ennek már 2 éve, azóta is jó. idővel összegyűlik benne a zsír, egész fent, megszárad, és eltömíti a járatokat. jó néha kimosatni.
2012. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos azt is meg tudja majd nézni, hogy ha nem dugult ki, akkor miért nem, és segít is majd rajta.
2012. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!