Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha eltörik a kulcscsontom azt...

Ha eltörik a kulcscsontom azt begipszelik vagy csak hagyni kell meggyógyulni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudják begipszelni viszont felkötik a kezed egy bizonyos állásba hogy rendesen beforradjon a törött csont! Nekem volt már ilyenem...

Ha el van törve és nem mentél orvoshoz akkor addig menj amíg lehet!

2012. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az attól hogy fáj nem jelenti azt hogy eltört vagy igen?
2012. máj. 11. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak a röntgen tudja kimutatni, mielőbb menj a sebészetre.
2012. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és esetleg még mi történhetett és menyire fáj 1 kulcscsonttörés
2012. máj. 11. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok Nekem kulcscsont repedésem volt de az annyira fájt hogy nem tudtam megmozdítani az egész karom... Néha még most is fáj.. De mondom annyira fájt hogy elképzelni se bírnád!
2012. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem haránt törött a kulcscsontom elmozdulás nélkül, így felkötötték a karom és mondták hogy vigyázzak rá, el ne mozduljon, majd utamra engedtek. Ekkor 14 voltam és nyár volt, gondolhatod...

A fájdalom...hát eszeveszettül fájt minden mozdulatnál hetekig, meg néha még most is belenyilall. 23/L

2012. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyél be a traumaambulanciára, elmondod mi bajod van, megnézik, aztán csá. Ha nem tört el, akkor annyit mond hogy mennyél, ha eltört felköti, és utána mondja hogy mennyél. De menj be az a biztosss.
2012. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!