Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononucleosis, herpesszel...

Mononucleosis, herpesszel együtt. Hogy kaptam el? Mikor fogok meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Szombaton belázasodtam, a nyakamon megdagadtak a nyirokcsomók, ííírtó nagyok :S

Azóta 38 fölött van a lázam, most 39 volt.

Ügyeleten kaptam antibiotikumot.

Ma azt mondta a doki (egy másik) hogy azt nem is szedhetem, csak lázcsillapító, vérvétel.

Eredmény holnap.

Közben herpeszem is lett.


HOGYAN?? Herpesz nunin:S nekem..mikor állandóan tisztán tartom, a barátomon kívül nem csinálom mással, nagyon odafigyelek a higiéniára.


Borzalmasan szégyellem magam, írtó rosszul vagyok emiatt.


Mikor múlik el? Herpesz visszajön? EGyütt még rosszabb igaz?

Kórházba kell menni?

ÚGy félek :(


2012. ápr. 24. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A mononukleózist csókbetegségnek is hívják, szóval találd ki honnan jöhet. :D Amúgy akár evőeszközről is.

Hát még ha a herpesz a szádon lenne, sanszosnak tartanám az utóbbit... de így... Honnan? Hát pl. barátodtól. Lehet, hogy te higiénikus meg hűséges vagy, ő viszont lehet egyik se... persze nem szükségszerűen, ezer helyről lehet.

Herpesz hajlamos kiújulni, és intim területen szerintem mindenképp kezelést (és önmegtartóztatást) igényel. Tegyél egy látogatást a nemibeteg gondozóba, inkább, mint hogy szenvedj. Láttak ők már nagyobb csodát is. :D

Monó viszont néha olyan súlyos, hogy több hétre kórházba kényszeríti az embert, de erről majd dönt az orvos. Viszont ez legalább sose tér vissza. :)

NE parázd túl a helyzetet, bárkivel megeshet bármelyik, nem kell ahhoz züllöttnek vagy koszosnak lenni. Jobbulást!

2012. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!