Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok reumás orvost ajánlan...

Tudnátok reumás orvost ajánlani Kelet-Magyarországon?

Figyelt kérdés
elsősorban Miskolc-Nyíregyháza-Debrecen vonalban tudnátok profi reumás szakembert javasolni? köszönöm előre is

2012. máj. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65 év feletti vagy alatti legyen? Az nem baj ha cukorbeteg is? ;)
2012. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ne haragudj, szeretem a viccet, de sajnos ez egy cseppet sem vicces téma most. úgy gondolom a kérdés megfogalmazása kellően érthető.
2012. máj. 11. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem jó neked egészséges orvos?
2012. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, félre a tréfát. Ha debrecenben jársz a Kenézy kórházban biztos találsz egyet-kettőt. Vagy a klinikán. Többet nem tudok segíteni. De szerintem a miskolci kórházban is lesz meg a nyíregyháziban is. Nézd meg a honlapjukat! Ott biztos rajta lesznek a kis reumások! :)
2012. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan nem orvos, de profi a reuma kezelésében (is) Szabó Gyuri bácsi. Bükkszentkereszti füvesember.
2012. máj. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudok egy nagyon jó szakembert ajánlani. Debreceni, de helyileg jelenleg Szoboszlón gyógyít. Dr.Csuhaj Györgyi. Hónapokon keresztül vizsgálták ismerősömet, de nem tudták megállapítani, mi baja, aztán ő vizsgálta a Kenézyben (akkor még ott volt főorvos), és ő megtalálta a helyes diagnózist, és teljesen meggyógyította.
2012. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!