Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova forduljak a fejfájásommal...

Hova forduljak a fejfájásommal? Milyen szakorvoshoz?

Figyelt kérdés

Körülbelül minden 2. héten pár napra annyira megfájdul a fejem (mindig ugyan ott, bal oldalon, halántéktól a homlokomon át a szemem és az orrom is)hogy nem bírok megmozdulni(Mozgáskor erősödik és hasogat.), szédülök, émelygek, volt hogy hánytam is. Ez 2-3 napig folyamatosan tartani szokott. Mostis éppen.

Nem vagyok terhes, ez kizárva. A fejemmel van valami gond.



2012. máj. 12. 12:22
 1/8 A kérdező kommentje:
18éves lány vagyok
2012. máj. 12. 12:23
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát neurológia, azaz ideggyógyászat. vagy belgyógyászat. de inkább előbbi.


lehet migrén, az ilyen rohamokban jelentkező féloldali fejfájás. de ha már hánytál is, az nemjó jel. :/


jobbulást!

2012. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neurológia. Vszínűleg migrén. Ha szedsz fogamzásgátlót, azonnal hagyd abba.
2012. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló nagyon jó tanácsot adott!

Nekem 2 év migrén után jöttek rá hogy a fog. gátlótól van.

2012. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha bármilyen panasszal szakorvoshoz kívánsz fordulni, mindig először a háziorvost kell meglátogatni. Ugyanis ő kiszűri a bajodat, és kizárólag ő ad beutalót a szakrendelésre. Olyan, mint a mozijegyet a jegypénztárnál kell venni.

Persze ha van pénzed, oda mész, ahova akarsz. Pl. befekszel egy magánklinikára, és megkeresik a bajodat.

2012. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 évig szedtem fogamzásgátlót, fél éve hüvelygyűrűt használok.. Gyanakodtam én is rá, a gyógyszerről is azért váltottam, mert nagyon hullot a hajam tőle, de ettől sem jobb a helyzet
2012. máj. 31. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"2 évig szedtem fogamzásgátlót, fél éve hüvelygyűrűt használok..

de ettől se jobb a helyzet"


Kb ennyit az öngyógyításról Hajrá.

2012. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!