Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a neve ennek a betegsegnek?

Mi a neve ennek a betegsegnek?

Figyelt kérdés

Heti 1 kg-ot fogy normalis, addig megszokott etkezes mellett, a verkep szerint valami van a vörösversejtek kepzödesevel. (?) Nem "halalos" vagy ilyesmi, az illetö edesanyjanak is ez volt a problemaja, amivel meg sokaig elt.

Parom egy rokona az erintett, külföldi, erdekelne.



2012. máj. 12. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leukémiás?
2012. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyors fogyás általában semmi jót jelenthet.

De ha nem halálos, akkor elképezhető hogy anygacsere godnja van. Nem emészti meg rendesen az ételt, a beleinél lehet a probléma vagy a pajzsmiriggyel.

2012. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Annyit tudok meg, injekciot kap. Edesanyja felevente "csak" 1 injekciot kapott, ö viszont 3 het alatt eddig 2-öt.
2012. máj. 12. 15:18
 4/7 A kérdező kommentje:

A Leukemiarol eddig ugy tudtam, feherversejtek pusztulasa (es nem vörös), es kisgyerekkori betegseg, de most utananeztem: ez csak a legismertebb formaja, nagyon sokfele van meg.

Paizsmirigy? Ennel nem a TSH-hormonok erteke rossz a verkepben? Mert az illetö verkepenel a vörösversejtekre mondtak, hogy elter.

2012. máj. 12. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor tévedtem.

De azt is mondtam, hogy a gyors fogyás, semmi jöt nem jelent. És azt is mondtad hogy nem halálos, olyan megoldást mondtam, ami eszembe jutott a kérdésed alpaján :-)

2012. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anemia. A vörösversejtek csökkent kepzödese. Emiatt rendszeresen ellenörzik, es az eredmenytöl függöen injekcioval potoljak.
2012. jún. 6. 16:27
 7/7 A kérdező kommentje:

Anemia=verszegenyseg, magyarul.

Kisgyerekeknel es terhesseg alatt gyakoribb, atmeneti allapot, kb mint vitaminhiany, csak annyira sulyos.

2012. jún. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!