Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a Róbert Károly Klinika...

Milyen a Róbert Károly Klinika? Érdemes oda menne? Sebészetre?

Figyelt kérdés
Laparaszkópos epehólyag eltávolításom lenne,és nagyon félek,ezért hajlandó vagyok kifizetni a szolgáltatást csak hogy foglalkozzanak velem.Dr.Willner Péter végezné a műtétet,jó orvos?Ismeri valaki?

2012. máj. 18. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Őt nem ismerem,de én ott szültem Nega Doktornőnél.Nagyon meg voltam elégedve az orvosokkal és a kórházzal is.Szerintem jó kezekben leszek:)
2012. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a hozzászólást,szülésekről én is nagyon jót hallottam erről a Róbert Klinikán,viszont nekem epehólyag műtétem lesz és 25 éves férfi vagyok,tehát nem szülhetek a tudomány mai állása szerint(mosoly).
2012. máj. 19. 20:00
 3/4 A kérdező kommentje:
A másik nagy dilemmám meg az,hogy elvileg 2 napot kell bent maradni egy ilyen műtét után a Klinikán,de 3-4 napnál többet nem is szeretnék maradni,csak nem tudom még hogy Pestről hogy jövök haza Békéscsabára,elvileg rokonom jön értem kocsival,de egy laparaszkópos műtét után 2-3 nappal ki lehet bírni egy 2,5 órás autó utat?Minőségi az autó,nem lada de akkor is.
2012. máj. 19. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy!!!!mert ö a legjobb orvos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!