Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudok egészségügyi...

Encykee kérdése:

Hogyan tudok egészségügyi kiskönyvet csináltatni?

Figyelt kérdés

Pultos munkához kellene eü kiskönyvet csináltatnom, de nem tudom, hogy hol vagy hogyan kell.

Ha Budapesten lakom de nem vagyok bejelentve ide, attól még meg tudom itt csináltatni, vagy haza kell mennem a háziorvosomhoz?



2012. máj. 21. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a munkahelyeden, hogy van e üzem orvos? Ha nincs, a háziorvosodhoz kell menned.
2012. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A házi orvos ezt nem csinálhatja meg. Én is próbáltam nála. De azt mondták hogy üzemorvoshoz kell menni. Azt meg elvileg a munkáltatónak kellene megmondani hogy ki az üzemorvos. Vagy pedig nekem azt mondták hogy ha nincs (pedig szerintem minden munkahelyen kellene legyen) akkor 3000 forintért megcsinálja egy üzemorvos és megadták a nevét. Tehát először a munkáltatónál próbálkozz. Amúgy ha fizetsz érte akkor szerintem biztos Pesten is megcsinálják.
2012. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekik nincs üzemorvosuk sajna...ezért is elég bonyolult így a dolog. A háziorvos ezt nem tudja megcsinálni...

és ma már elég sokat telefonálgattam tüdőszűrőkbe, hogy legalább az a papírom legyen meg...de nem pesti vagyok így kb. mindenhonnan elküldtek. Egy helyen mondták azt, hogy megcsinálják 4500 Ft-ért...elég viccesek :S

2012. máj. 22. 11:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma sikerült a tüdőszűrést elintéznem. Mindenkinek ajánlom aki vidéki de pesten lakik: II. ker. Tölgyfa út 10. (tüdőszűrés) telefonszámukat meg lehet találni neten. Itt a nem pestieket is fogadják és nem kerül semmibe!
2012. máj. 22. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!