Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha éjszaka...

Adam934 kérdése:

Mit csináljak ha éjszaka begörcsöl a lábam?

Figyelt kérdés
Néha előfordul, hogy a vádlim vagy a talpam begörcsöl az éjszaka kellős közepén és arra ébredek h eszméletlenül fáj. Ezzel mit kell tenni? Nyújtsam ki? Hajlítsam be? Maszírozzam? Vagy van vmi jobb megoldás rá? Mert ezek nem tűntek túl hatásosnak, elég nehezn múlt el és néha másnap is eléggé fáj. Vagy esetleg valahogyan meg lehet ezt előzni?

2012. máj. 22. 22:34
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:
Olyankor rá kell állni. De meg is előzheted, ha szedsz rendszeresen magnézium + B6 vitamint! No meg kalcium sem árt.
2012. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedjél rávitaminokat,MG,Ca és K (ill picibb több sós étel) ha este ilyen történik,fogod érezni,h mi tesz jobbat,de egy kicsit nyújtsd,aztán gyógy krémmel maszirozd be!1-2 nap és elmúlik!
2012. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vízhiány is okozhatja!

De ha ezek együtt sem segítenek, fordulj orvoshoz, idegi, illetve keringési probléma is lehet a háttérben. Ami nem vicces.

2012. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk úszásórán ha begörcsöl a talpunk mindig azt mondja a tanár, hogy mindig húzzuk a görccsel ellentétes irányba, tehát nyújtsd!
2012. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen mindenkinek :D
2012. máj. 23. 11:12
 6/6 anonim válasza:

szia

nekem is volt ilyen gondom, voltam egy nagyon jó sportmasszőrnél, a masszázs i nagyon jó volt, utána el is tűnt ez a gondom

itt az oldaluk: [link]

2012. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!