Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnéziumot B6 vitaminnal...

A magnéziumot B6 vitaminnal szedhetem magamtól is, vagy csak orvosi javaslatra? Terhesség alatt begörcsöl a lábam éjszaka.32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom nem vagyok egyedül az éjszakati problémákkal, már néha nem tudom hova tegyem a lábam, nekem nem annyira görcsös érzés, mint inkább nehéznek érzem. Én úgy gondolom szedhetsz, szerencsés vagy, ha eddig nem volt rá szükséged - amióta terhes vagyok folyamatosan szednem kell, de én már a magne citr.-nél tartok - Szóval, 34 hetesen voltam dokinál, még írt fel 2 hétre való adagot, azt mondta, hogy 36-ig szedhetem a magnéziumot aztán már nem lehet. Bár úgy tudom, hogy 3 hét után már csak nagyon indokolt esetben adnak magnéziumot, onnantól a természetre bízzák a dolgokat.
2010. márc. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szedheted magadtól is, a 37. hétig, nem csak orvosi javaslatra. Akár 3x2 szemet is szedhetsz naponta, nemhogy ártani nem fog, hanem még használ is a pocakkeményedésekre.


Én a Magen B6-nál kétszer több magnéziumot tartalmazó Magnesii Citriciből szedek naopi 3x2 szemet, orvosi javaslatra, jóslók és korai méhszájkinyílás ellen. Eddig be is vált. :-)


34h km

2010. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan szedheted. én béres magne b6-ot szedek (5ször erősebb, mint a megne b6) mert görcsölt a lábam nekem is, és sokat fájt a hasam. ebből elég napi 1 szem, és jóval olcsóbb is ha a hatóanyagtartalmot nézzük. (magne b6 - 48 mg 50 szem 1300ft béres magne b6- 250mg 60 szem 1800 Ft)
2010. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt azért jó lenne a dokival megbeszélni. Nekem az éjszakai lábgörcsöt a kalciumhiány okozta, nem a Mg-hiány. Vérvétel megmondja. Ártani nem árt, csak épp lehet, hogy nem is hazsnál, mert nem az a baj, amit gondolsz...

28 hetes km

2010. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!