Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van ez vérvétel után?

Miért van ez vérvétel után?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nem az én kezem.Csináltam képet de nem találom a kábelt.Az enyém is ilyen csak kb kétszer hosszabb a folt,és van benne zöldes is.


Voltam már többször vérvételen.Sose lett még ilyen,és sosem fájt.Most viszont eléggé fájt,és utána is 2 napig.Mitől van ez?


2012. máj. 26. 04:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, nekem az egész alkarom ilyen lett tiszta kék zöld volt ,de ne aggódj elmúlik , a hiba ott volt hogy nem jól szorítottad el a vérvétel után a karod és a vér a bőröd alá folyt és ott alvadt meg, ez érzékeny, kicsit fájdalmas, kb 1 hétig látszik vagy egy kicsit tovább, de ne ijedj meg :)
2012. máj. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


még1 megnyugtatásképp belinkeltem amiben benne is van :)

2012. máj. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A vér kifolyt a bőr alá,és ott alvadt meg,.. ez előfordulhat ha nem lett elszorítva elég ideig,vagy ha a tű keresztül azaz túl szúrta a vénát.

Fel fog szívódni pár nap alatt.

2012. máj. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát,1 hónap alatt kétszer voltam vérvételen.Hidd el,hogy mindkétszer ugyanúgy nyomtam el...:D Először semmi nem lett,másodszor meg...Nah mindegy.

A szúrás is jobban fájt...


Persze nem aggódom,inkább csak kíváncsiság...:)

Köszi a válaszokat. :)

2012. máj. 26. 05:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem találta el jól a vénát az asszisztens. Előbb túlszúrt rajta, aztán megigazította. Előfordul a leggyakorlottabbakkal is, főleg akkor, ha nem jól látszik a véna, vagy nem dagad ki eléggé.
2012. máj. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!