Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerülne a következő...

Mennyibe kerülne a következő vizsgálat TB nélkül? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A problémám a következő: kb. egy hete óta "nyomás" van a fejemben,annyira, hogy esetenként bal füllel szinte semennyire sem hallok. A másik, ami ennél rosszabb, de szerintem ehhez van köze, hogy lehajolásnál olyan érzésem van, mintha "túlnyomás" lenne a fejemben, szédülni kezdek, elsötétül minden.

Vérnyomásra gondoltam, szerintetek mi lehet?


A leírtak fényében - és ez lenne a fontosabb kérdés - mennyi lenne egy orvosi vizsgálat úgy, hogy TB kártyám van, de a biztosítás, bejelentett munkaviszony hiányában nincs fizetve?



2012. máj. 31. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen többe,mintha befizetnéd a TB-t...ami nem választható, ha van munkád ha nincs ki kell fizetni...csak idő kérdése mikor jön a NAV és adótartozásként behatja.


Amúgy elmehtesz dokihoz, el fognak látni és az árát szintén a NAV szedi be. Nem tudom mennyi az elmaradásod,de jobb volna inkább azt rendezni...befizetni, részletfizetést kérni a hátralékra és azután elmenni dokihoz. esetleg még a az önkorményzatnál kérni,hogy egy évig fizessék helyetted (de ha bármi van a nevden, lakás autó vagy bármi illetve nem egyedül élsz akkor ne is számíts rá)

2012. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!