Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy napra be kell feküdnöm a...

Egy napra be kell feküdnöm a kórházba. Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Pizsama,enni inni való,pohár,törölköző,fésű,fogkefe,wc papír,zsepi. Kb ennyi:) meg valami lefoglalni való ( könyv bármi ilyesmi) telefon,töltő :D kb ennyi
2012. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogkefe, fogkrém, wc papír, pohár, kés, villa, kanál, törölköző, papucs, pizsama, fürdőszer, zsebkendő
2012. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pizsama, fogkefe, WC papír, törölköző, váltás bugyi, zokni, üdítő, víz, tusfürdő, kicsi kézmosó gél, rágcsálni való, olvasni való. Én is 1 napra feküdtem be tavaly egy rövid műtétre, ezeket vittem. Kaját nem vittem, mert kaptam reggelit, ebédet, vacsit. Ráadásul külön figyeltek arra, hogy cukros vagyok. Sokkal jobb kajákat kaptam így, többiek irigykedtek. :DD
2012. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg még a papucs, meg a zsepi is kell. :D
2012. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha izgulsz akkor ne könyvet vigyél, hanem inkább újságot. Én kétszer voltam eddig és a kedvenc írómtól vittem könyvet először, de öt percnél tovább nem tudtam koncentrálni. Egy újságcikket meg pont el tudsz olvasni annyi idő alatt. Vagy a zenehallgatás is jó, úgyhogy vihetsz mp3-ast de csak ha van olyanod ami nem nagy érték. Nehogy ellopják. És hiába csak egy napra mész tapasztalatom szerint lassan telik az idő, így jobb ha van nálad valami ami lefoglal. A többi dolgot meg az előttem válaszolók már leírták.
2012. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egy köntöst is érdemes vinni, ha vizsgálatokra kell menni, ne csupasz pizsamában kelljen, vagy vigyél melegítőt és nappal legyél abban, vagy egy lezser pulóvert köntös helyett. Erre a célra szintén érdemes egy puha pamut zokni is. Épp kórházban vagyok, ezért is jelzem. Hasznos még egy toll, mert ezt-azt ki kell tölteni, aláírni.
2012. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem írók jól összeszedték, hogy mit érdemes, ha viszont MP3-t vagy mobilt viszel akkor érdemes valami olcsóbbat beszerezned amiért nem kár, tőlem sajnos már loptak el mobilt ezért van egy külön kórházba járós telefonom, ami egy öreg vacak, de nem fogom siratni ha lábakél.
2012. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!