Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi tortenik egy Endokrinologia...

Mi tortenik egy Endokrinologiai vizsgalaton?

Figyelt kérdés

Kaptam beutalot , de nem tudom mit fognak csinalni . Termeszetesen honapok mulva mehetek , de mire szamitsak ?

Mit csinalnak ? Hogyan ? Mikor lehet eredmeny ? Ha "baj" van , azon a gyogyszeres kezeles segit ? Van tapasztalat e teren valakinek? Barmilyen infot szivesen fogadok , koszonom !


2009. júl. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérvétel, és uh-s vizsgálatok.

Attól is függ, hogy milyen hormonproblémád van.

2009. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A nocidokival mar csinaltattunk vervetelt,gondoltam el is viszem majd ,ami arra az idopontra harom honapos lesz , vajon elfogadjak?

Valojaban en sem tudom pontosan , de valamit latott a nogyogyaszom,az UH-on, hogy ha gyereket szeretnek , akkor baj lehet. A petefeszkemben valamibol tobb van a kelletenel , de elfelejtettem hogyan nevezte . ( azt hiszem tuszobol van tobb ? ) Butan hangzik , de valoban nem tudom mit mondott !

2009. júl. 1. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Kell vérvétel, friss, amúgy is 3 havonta csináltatnak, ellenőrzésen.

Valszeg akkor lesz hüvelyi uh is. meg vérvétel a hormonok miatt.

2009. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az endokrinológia a belső elválasztású mirigyekkel foglalkozik, egyszerűbben szólva a hormonokkal. Elsősorban sűrű vérvételekre számítsál , hisz a vérből tudják nézni a hormonszintedet (valószínűleg a ciklusod bizonyos napjain UH is lesz, hogy lássák mit produkál a petefészked). Lehet, hogy vmelyikből túl- vagy alul termel a szervezeted. Ezeket általában gyógyszerrel lehet kezelni, de azt is CSAK ELLENŐRZÉS MELLETT!!

Értékelhető eredmények kb. 1 hónap alatt lesznek meg (hiszen a ciklusodat követik így nyomon).

Remélem segítettem!

2009. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom , valoban segitettetek ! Fogalmam sem volt , milyen lehet , de igy mar nem fog varatlnul erni! :)
2009. júl. 3. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!