Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha mozognak a kezemen az...

Ha mozognak a kezemen az ujjak akkor is lehet törésről szó?

Figyelt kérdés

A történet: Egy tömör fa lap ráesett a kezemre és jelenleg is be van dagadva.

A kérdésem, hogy lehet-e törésről szó? A kisujjam részére esett és akkor befelé haladva egyre kevésbé érzem. a mutató ujjamnál már egyáltalán nem.

Rendesen ki tudom nyújtani az ujjaimat és ökölbe is tudom szorítani. Meleg víz alatt pedig úgy tudom mozgatni mintha nem is történt volna semmi.

Tegnap történt a dolog azóta borogattam és úgy érzem, hogy javul. Néha ropog amikor mozgatom, de gondolom akkor csak a porcok sérültek.

(Az ok amiért nem akarok egyből orvoshoz rohanni, az-az itteni ellátásnak az oka, személyes tapasztalatokból.)

Szóval a mellék kérdés, érdemes-e elmenni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 4. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanácsos mindenképp elmenni.
2012. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm leesett a hintáról, utána fájt a keze de tudta mozgatni. Délután elvitték orvoshoz, el volt törve a csuklója, sínbe rakták. Úgyhogy attól még el lehet törve.
2012. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!