Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mikor süt a nap és forgatom a...

Mikor süt a nap és forgatom a szemem, fekete és fehér "szálakat" látok mozogni, amerre nézek. Ha meg fényes helyre, falra, égre nézek, akkor sok kis cikázó pontot látok, de össze-vissza mozognak, kicsik és olyan mintha szikrázna az ég. Ez normális?

Figyelt kérdés

Összeszámoltam,2 fekete szál 5 fehér szál és 1 fekete pont van. A fekete szálakat szinte mindig látom, a fehéreket gyakran, de nem mindig, a pontot ritkán, de mindig ugyanott jelennek meg és a szememmel mozognak.

Kicsit alacsony a vérnyomásom, összefüggésben lehet a szememmel?


2012. máj. 20. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne forgasd a szemed! Jó, neked, hogy ennyi időd van ilyen hülyeséggel foglalkozni!
2012. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Sztem ilyenek. Nekem is vannak.

2012. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlóak
2012. máj. 20. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Üvegtesti homály a neve ennek a jelenségnek. Nincs mit tenni vele. Sajnos ez ilyen...
2012. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez mindenkinek van? Vagy ilyen különleges cucc? Nincs rá valamilyen gyógymód?
2012. máj. 20. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet műttetni, de veszélyes. Csak akkor csinálják, ha már annyira sok van, hogy nem látsz és belefér a rizikó, hogy megvakulhatsz a műtéttől. Sok embernek van. Keress rá a gugliban, hogy üvegtesti homály vagy eye floaters, ha tudsz angolul.
2012. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt találtam hogy az alacsony vérnyomásommal összefüggésben lehet. Meg hogy elvileg a C-vitamintól ezek az elpusztult erek eltűnhetnek. Volt már oylan, hogy eltűnt valakinek?
2012. máj. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!