Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az minek lehet a jele ha...

Az minek lehet a jele ha valakinek állandóan viszket a végbélnyílása?

Figyelt kérdés
Most éjjel arra ébredtem, hogy kegyetlenül viszket a végbélnyílásom. Nem lehet kibírni, hogy ne nyúljak hozzá, de ha meg megvakarom akkor mindig jobban viszket. Szinte már sebesre vakarom és még mindig csak viszket. Ez lehet esetleg csak a Reparon kenőcs egyik mellékhatása? Mert most 2 napig kimaradt a kenés és akkor nem volt semmi bajom. De este bekentem és arra ébredek, hogy kibírhatatlanul viszket.

2012. jún. 11. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekcéma, féreg.
2012. jún. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gombás, vagy ami rosszabb cukor beteg, vagy férges. Vegyél Canesten krémet, és kend be. ha csökken a viszketés, akkor gombás vagy. De jobb lenne , ha elmennél orvoshoz. (házi orvos) Széklet vizsgálat majd kideríti
2012. jún. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mostanában elég sokat iszom is. Többet mint amennyit szoktam, van hogy együltömben megiszok fél liter vizet és ez naponta többször. De remélem nem cukorbetegség, bár ami volt mostanában velem, ez legyen a legkisebb bajom, hogy cukorbeteg vagyok.
2012. jún. 11. 16:29
 4/4 anonim válasza:
Kiderül azóta hogy mi volt? Nekem is hasonló problémám van :/
2012. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!