Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapest legjobb kórháza?

Budapest legjobb kórháza?

Figyelt kérdés

A barátom rákos beteg volt, külföldön megműtötte egy nagyon jó orvos májusban, viszont haza szeretne jönni Magyarországra, az orvos szerint is olyan állapotban van, hogy szállítható, már nincs szükség műtétre csak az utókezelésekre.

Érdeklődnék melyik a legjobb kórház Budapesten ilyen szempontból, nem számít, ha magánkórház vagy ilyesmi, nem spórolnak ilyenen a szülei.

Köszönöm szépen a segítséget előre is!



2012. jún. 14. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne jöjjön haza,hacsak nem Kelet-Európában vagy Ázsiában, esetleg Afrikában van. Itthon mindenhol romokban az egészségügy... nincs pénz, a kórházakba mindenhol gáz van...
2012. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt mondtuk neki mi is, de mindenképpen haza szeretne jönni, ezért ragaszkodnak a szülei a legjobb hazai kórházhoz.
2012. jún. 14. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Országos Onkológiai Intézet, ha utókezelésről van szó. Utókezelés mértékétől függ, de akkor jár legjobban ha eléri hogy befektessék. Láttam én ott 70 éves idős embert aki lábon járt fel magányosan vidékröl a napi kezelésért, csak arra 5 órát várt hogy kiirják neki a következő adag gyógyszert. Ha bennfekvős akkor mindent intéznek helyette, hozzák viszik a kezelésre, kézhez kapja a gyógyszert, van hely ahol rosszul legyen, nem kell otthon vagy az utcán egyedül ezzel küzdenie.

Elsőnek igaza van, tényleg iszonyat mi megy itt, miközben a dokik és a nővérkék megszakadnak annyi melójuk van.


[link]

2012. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!