Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem nagyon jó...

Ajánlanátok nekem nagyon jó endokrinológusokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan szakembert keresek,aki nagyon-nagyon érti a dolgát.Nem számít,hogy magánrendelés-e vagy sem.Elsősorban Debrecen,Pest környéke érdekelne(de lehet máshol is).Olyan orvost keresek,aki mindent megtesz,hogy kiderítse mi a probléma.Kik a legjobbak Magyarországon?

Várom a válaszaitokat!Köszönöm szépen!


2012. jan. 15. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Sote II. Belklinikájára járok dr. Szücs Nikolette-hez. Ő nagyon jó, leginkább a hypophysis-mellékvese tengely problémáival foglalkozik. Engem ugyan már kb 1 és fél éve vizsgál és még nem talált megoldást, mert nagyon komplikált az esetem, de nagyon jó szakember. Amúgy még ott van azon a klinikán dr. Tóth Miklüs is, akiről szintén hallottam, de lehet menni még az intézet igazgatójához akár Rácz professzorhoz is. Másik kórházban pedig dr Szabolcs Istvánról hallottam aki még nagy tiszteletnek örvend, és ő legfőképp pajzsmirigy problémákra specializálódott. Sok sikert a keresgéléshez! Amúgy mi a gond?
2012. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* dr. Tóth Miklós*
2012. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szia

köszönöm szépen a választ.Szűcs Nikoletteről hallottam már.Az a baj,hogy igazából még nem derítettlk ki,de valami nagyon nem ok,elég érdekes a helyzet :(( minden esetre nem vagyok jól :( de valószínűleg valamilyen mellékvese-eredetű dolog lehet,mert ott mutaott eltérést a labor-bár elég egyedi eset és eddig senki nem mutatott rá a miértre.Tudod,az a baj,hogy a legtöbb orvos fel vállról vette eddig,volt,hogy megnlztek 6 hormont,abból megállapította,hogy semmi bajom,a másik olyan labor eredményt nyomott a kezembe,hogy kb 4 érték hiányzott róla,és végül kiderült,hogy pont az egyik nem stimmelt...de még mindig nincs pontos dg. nekem meg már nagyon elegem van...

Megkérdezhetem,hogy Neked mi a problémád?Magánrendelésre jársz(ha igen,mennyit fizetsz)vagy "simára"?

2012. jan. 15. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Írok privit
2012. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!