Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valaki akinek fel kellett...

Van valaki akinek fel kellett vágni a tetanus oltás helyét, mert genny képződött benne?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában nem marad nyoma. Még nem hallottam olyasmiről, hogy fel kellett volna vágni bárkinek is.
2012. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj, "bedurrant" az egész izom(vállba kaptam).Ez normális is, de tegnap vettem észre,hogy egy 10 cm hosszú és 4 cm széles vörös folt van a karomon, és megemelni sem tudom már.Elmentem dokihoz, kaptam dunsztkötést és azt mondta ha hétfői nem múlik el a folt, akkor a fent írtak lesznek.Ez az egész azért van mert rossz helyre adták, rosszul-ezt mondta.Indul vmi gennyképződés...szóval amit összevarrtak ujjam már nem fáj ennyire, mint az oltás...
2012. jún. 15. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Apukámnak egyszer csúnyán bedurrant, de azt a fenekébe adták, neki felvágták és egy csövet tettek bele, hogy a genny kiürüljön.
2012. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 masni1 ***** válasza:

Ne légy beszarva. Ha felvágják, azt helyi érzéstelenítésben teszik. Nem is fáj, Te is megkönnyebbülsz tőle.

Nekem is sok oltásom begyulladt, van ilyen. Amúgy mindegy, hogy milyen oltás. Mindegyik begyulladhat.

2012. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Érdemes homeopátiás oltáskivezetést csinálni, főleg annak, aki tudja, hogy problémája szokott lenni. A kis bogyókkal ki lehet védeni az oltások mellékhatásit. A védőoltásból készült homeopátiás szert általában előtte és pár napig az oltás után kell alkalmazni és akkor nem lesz se láz, se gennyesedés. Valószínűleg egy jó homepoátiás orvos még ebben a stádiumban is tud enyhíteni a problémádon. Gyorsan kell lépni, ha úgyis a kés lebeg már a "fejed felett", nem veszítesz vele semmit, ha kipróbálod. Addig is nagy dózisban C-vitamin gyulladásra!
2012. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a kisfiamnak szerencséje volt mert ki fakadt ,de brutális mennyiség folyt ki neki,de nála is az volt a probléma,hogy rossz helyre kapta.bizonyára fájdalom mentesen meg oldják és meg könnyebbülsz,mert ez a gyulladás okoz ilyen fájdalmat, jobbulást
2012. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!