Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák segit,...

Tapasztalt anyukák segit, setek nekem! 20 hós a fiam de nem tudom mit csináljak vele? Fogzás? Hasmenés, láz, piros popsi, orrfolyás, anyázás, és folyamatos nyűgösség!

Figyelt kérdés

Jaj megpróbálom értelmesen összeszedni a gondolataim de lehet nem fog sikerülni:S


Most kedden kezdődött lázzal kelt, kétszer aludt napközbe de délutánra (4 körül) elmúlt a láza (két kupot kapott addig) és csak estére jött vissza (megint kúp). Tegnap reggel semmi baja nem volt viszont olyat fosott szegénykém (bocsi hogy igy irom de ez tényleg az volt)...szúrós büdös igazi gyomor forgató szaga volt neki, és rettentő hig. A pelust mikor levettem ki is folyt belőle. Napközbe jött az anyázás, el sem tudtam mellőle lépni mert akkor már orditott. Még a nagynéni kezébe sem maradt pedig nagyon szereti.

Kapott egy kúpot tegnap nap közbe mert hirtelen kezdett el sirni ugy gondoltam a foga miatt.

Este telerakta a pelust egy olyan adaggal mint reggel,és emellett nagyon büdöseket pukizott/pukizik, és néha van egy kis maradványa is a pelusba.

Ma reggelre is volt a pelusában nem tudom mikor csinálhatta de mikor levettem a pelust tiszta piros volt a popsija. Elvittem zuhany alá de nem hagyta azt sem hogy kimossam. Kitörölni sem törölhetem gondolom csipi neki. Van itthon jhonson pelenka kiütés elleni krém nahh attól visitott. Sodokrémet még nagyjából viseli de azért is ordit ha hozzáérek.

Gondolkodtam azon hogy vajon a foga csinálja ezt, vagy esetleg csinálhatja a kúp is amit a lázra kapott, ha mondjuk romlott a kúp? (lejárva nincs de napfényt kapott!)


Dokihoz ma délután viszem, de ha esetleg van valami ötletetek milyen gyógyszert kérjek vagy tanácsotok mivel tudnám a pirosságot a popsijáról levinni azt nagyon megköszönném!

Meg lehetne valami más gyógyszert kérni kúp helyett lázra és a foga miatti fájdalomra?

A cataflam cseppekről tudtok valamit? Használtátok már? Nem erős egy 20 hós gyereknek?


Bocsi a sok kérdésért:S!


2012. jún. 14. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem a popsija ehet piros a fogzástól, és a melegtől is. lemosni muszáj akkor is, ha cirkuszol. nálunk is nemrég volt hasonló 22 hós lányommal. én Sudocreammel és Bepanthennel kentem felváltva és sokat haygtam levegőzni, csak bugyit vagy nadrágot adtam rá.


a híg székletet banánnal, répafőzelékkel próbálnám ellensúlyozni.

2012. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, előző jó írta levegőzni kell hagyni a popsit és hát a kenőcsökkel próbálkozni kell mert mindenkinek más válik be!

valószínű fogzás,krumplipürét is adhatsz neki, répát,nekünk az alma is bevált..

Én nurofen vagy panadol szirupot szoktam neki adni fogzásra és nagyon jót alszik tőle.

A hasmenésre normafloret is adhatsz az a legjobb!!

2012. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Bocsi most olvastam hogy nagyon szúros és büdi szagú a széklete, ez valószínű fertőzés, vírus jele is lehet. Azt hallottam hogy hasmenéses járvány van!

2012. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 óra alatt ez a negyedik pelus csere! Nem birom neki levegözni ha ennyire megy a hasa:( AMugy kis adagok, szerintem csak ahogy pukizik...
2012. jún. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!