Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A budapesti hermina úti...

A budapesti hermina úti bőrgyógyászati rendelőbe csak budapesti lakcímmel rendelkezőek mehetnek?

Figyelt kérdés
vidéki vagyok, tavaly csúnya kiütéseim voltak, az ottani bőrgyógyászhoz jártam kb 4 hónapig!!, és semmi változást nem tapasztaltam az 5 féle kenőcs ellenére, és 4 féle diagnózis ellenére. (azt mondta egyik héten pikkelysömör.. másik héten gomba.. utána ekcéma..stb) Utolsó alkalommal már pesten a hermina úti bőrgyógyászatra mentem, ahol egyből adtak egy kenőcsöt és 1 hét alatt elmúltak a kiütéseim amivel majdnem fél évig küzdöttem. Akkor még volt ideiglenes pesti lakcímem, ezért mertem elmenni. Azóta már lejárt, nem tudom magam sehova bejelenteni (amúgy albérletben vagyok, de oda nem jelenthetem magam) és sürgősen el kellene mennem, mert újra kijöttek a kiütések, háziorvos meg nem írja fel a krémeket. Az itteni bőrgyógyászatra meg 1 hónapot kell várni, addigra adnak időpontot...:(
2012. jún. 24. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármelyik állami rendelőbe mehet bárki, azért fizetjük az egészségügyi járulékot. De ismerjük a hazai egészségügyi rendszert, szeretik az embert elhajtani például azzal az indokkal, hogy nem oda tartozol. Ez esetben ne hagyd magad, keresd ugyanazt az orvost, akinél voltál, meg mondd hogy ő az orvosod.
2012. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!