Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Görcsbe van a lábam napok...

Görcsbe van a lábam napok óta. Alig bírok állni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Görcsbe van a vádlim napok óta. Első éjszaka 2x is begörcsölt. Az első nem fájt annyira, és gyorsan kijött, de a második nagyon fájt és sok idő kellett neki, hogy lecsillapodjon. Hiába masszíroztam, nem múlt el (ilyenkor már csak egy kicsit fájt). Következő éjszaka is begörcsölt, de akkor a bal vádlim. Baromira fájt. A harmadik napon újra a jobb oldali görcsölt be. Amikor reggel felkeltem, alig bírtam ráállni. Nagyon fáj. Nem tudok rendesen járni. Attól félek, hogy ma éjszaka is be fog görcsölni. Mit csináljak?

2012. jún. 24. 16:33
 1/5 anonim válasza:

kálcium!!!

sok-sok-sok-sok víz, folyadék!

éééés, izomlazító krém, esetleg sportmasszőr

2012. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű magnézium hiányod van, vegyél rá valamit patikában. Addig meg keress rá, hogy milyen ételekben található nagy mennyiség és egyél abból.
2012. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedjék MagneB6-ot, és C vitamint, és igyál sok vizet.
2012. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fordulj gyógymasszőrhöz (mondjuk hozzám). Magadnak az életben nem fogod rendesen kimasszírozni, én se tudnám. Ezenkívül vigyél be kalciumot, magnéziumot, és igyál sokat. Nyilván hallottad, hogy ilyen időben nagyon megnő a szervezet folyadékigénye.
2012. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! megpróbálom ezeket! :)
2012. jún. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!