Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kik vannak Debrecenben inzulin...

Kik vannak Debrecenben inzulin rezisztenciával foglalkozó orvosok?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve van bajom, de csak egy éve derült ki hogy ez inzulin rezisztencia, legalábbis úgy írta le az orvos, hogy az eredményeim majdnem jók (az inzulin szintem nincs 100 fölött), csak a tüneteim típusosak a betegségre (sokat híztam rövid idő alatt, pattanásos vagyok, szőrnövekedés, édes, cukros dolgoktól rosszul vagyok). Ez a doki VV (akinek a színház mellett van a rendelője), de nem szeretek hozzá járni, mert látszik rajta, hogy elszállt már, és úgy nagyjából a pénzre hajt, az asszisztense meg mindig megdobja 1000 Ft-tal a vérvételeim árát, meg ha e-mailben konzultálok vele, azt VV nem szereti, vagy ha így konzultálok, akkor a 3000 Ft-ot kifizetem az asszisztensnek, de a következő személyes találkozásnál VV a fejemhez vágja, hogy nem mentem vissza hozzá időben. Valaki mást tudtok ajánlani, aki egy kicsit lelkiismeretesebb még?

2012. jún. 26. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
I. Bel endokrinológia, ill. diabetológia szakrendelések - a portás ad időpontot telefonon :-))), és talán tudnak segíteni a Dietetikai Szolgálatnál, a honlapjuk: [link]
2012. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A diabet szakrendelésen már voltam, az nem sokat ért, de a másikat megpróbálom :)
2012. jún. 27. 15:59
 3/9 anonim válasza:
Sajnálattal olvasom, hogy így mennek a dolgok. A dote-n a szakrendelésen nem foglalkoznak veled? Vagy ott mi a tapasztalatod? Csak ha simán szeded a metformint, nem elég, kell a konzultáció?
2012. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Lelkiismeretesebb orvossal nem találkoztam még Dr. Valicskó doktornőn kívül ebben a témában Debrecenben. Évek óta hozzá járok és én nem tapasztaltam, hogy elszállt volna. Engem az asszisztens sem "vert" még át egyszer sem. Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatokat szereztél velük kapcsolatban.

Mondjuk én nem szoktam emailen konzultálni velük. Kontroll előtti héten megyek mindig vérvételre és a személyes kontrollra megis lesz az eredmény. Nekem is IR-em van egyébként. Ha mégis váltani szeretnél, a bb-i klinika nőgyógyászat osztály endokrinológiára is mehetsz Dr. Jenei Katalinhoz, vagy dr. Jakab Attilához, vagy ha babát terveztek akkor a meddőségi szakrendelés Dr.Fekete István és Dr. Sápy Tamás. Megsúgom ismerem mind a 4 dokit és egyik sem ért jobban az IR-hez Valicskónál. Dr. Sápy Tamás már 7 éve a nőgyógyászom, de mégis Dr. Valicskóval kezeltetem az IR-emet.

2012. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vidéki vagy amúgy, mert a legjobb a bp-i Mensmentis.
2012. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
3/5-ös válaszoló, nem tudom mennyire vagy otthon az IR témában. Sajnos nem elég szedni a metformint, tartani kell mellette az orvos által javasolt x g tartalmú szénhidrát diétát és a mozgást. A gyógyszerszedésnek csak úgy van értelme és úgy hat, ha mellette tartva van a szénhidrát diéta. Időnként pedig kontrolálni a cukor és inzulinszintet, hogy javult-e, vagy romlott. Nagy életmódváltozással jár.
2012. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Találtam most egy magándokit aki foglalkozik még elvileg az IR-rel a honlapja szerint, amúgy a db-i klinika I. bel endokrinológiáján dolgozik.

[link]

2012. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4., 5., 6., 7. válaszoló is én voltam
2012. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, sajnos én ezt tapasztalom. Sajnálom is, hogy ez van, de tényleg zavar a dolog, vagy csak én magam nem vagyok szimpatikus nekik...
2012. júl. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!