Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » II. csoportos rokkant nyugdíja...

II. csoportos rokkant nyugdíjas voltam, most rokkantsági ellátást kapok automatikusan. Honnan (mely intézmény) hívnak be felülvizsgálatra?

Figyelt kérdés

Nekem látássérültként automatikusan átváltott a nyugdíjam ellátásra, de idén júliusban következne a felülvizsgálat. Az ORSZI, a Nyugdíjigazgatóság, vagy az NRSZH fog behívni? Azért fontos, mert történt egy költözés az életemben az utóbbi két évben, és szeretném leellenőrizni az adott intézménynél, hogy jó cím van-e meg, szerintem elfelejtettem az újat megadni. Most nem tudom kivel beszéljek, honnan várjam a levelet.

köszi!


2012. jún. 28. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
ORSZI szerintem már nincs, helyette NRSZH van
2021. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!