Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hepatitis B oltás (amit 10...

Hepatitis B oltás (amit 10 éve kaptam) érvényes egy alkalmassági vizsgálathoz (szakképzés)? Vagy újre kell magam oltatnom?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári asszisztens képzére járok szeptembertől, megkerestem az általános iskolai oltási könyvemet és 8.-ban kaptam meg az utolsó hepatitis b elleni oltásomat. Vajon elfogadják ezt így? vagy újra kell oltatnom magam? Hogy működik ez? Köszi a válaszokat!
2012. jún. 28. 10:28
 1/3 Napéjegyenlőség válasza:

Hát tesó, tényleg egyszerűbb ide feltenni a kérdést, és várni a sült galambot, mint kiguglizni egy sec alatt :D Gratulálok hozzád.


"Egészséges oltottak (megfelelő oltási séma) esetében emlékeztető védőoltás nem szükséges."


"Mennyi időre szóló védettséget biztosít?


A teljes oltási sorozat felvétele esetén (3 adag oltóanyag) a védettség életre szóló, emlékeztető oltás felvétele nem indokolt."


Forrás:

[link]

2012. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Hát Tesó, igen ide tettem fel a kérdést, hátha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata!
2012. jún. 28. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú ezt azért jó tudni
2016. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!