Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Természetgyógyász kolon...

Természetgyógyász kolon hidroterápiát rendelt. Ez tényleg hatásos egyszer kipróbáltam, de nagyon drága. Magas beöntéssel lehetne helyettesíteni? Vállal valaki ilyet Budapesten?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 17:08
 1/2 anonim válasza:

Igen, lehet magas beöntéssel helyettesíteni a kolon hidroterápiát. Fiatal koromban én is csináltam, akkoriban bélfürdőnek hívták. Egy speciális fürdőkádban feküdt a beteg

nyakig a meleg vízben és a végbelében egy vastag csövön át folyt belé a sós víz ugyanazon csövön át a lefolyóba távozott. Akkoriban is csak a tehetősebbek engedhették meg maguknak. De beöntéssel is ki lehet tisztítani kb 2 óra alatt ha elég intenzíven csinálják. Ami még fontos a folyadék hőfoka 40 fok legyen ne több mert leforrázza a belet az első és második szappanos - utána sós és ha kitisztult egy fokhagymás beöntést 10 - 15 percig visszatartva meglátja rendbe jön az a bél..

2012. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem hangzik egyszerú feladatnak egy laikus számára

tudna benne segíteni ha nem esetleg valakit ajánlani?

2012. aug. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!