Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen jó, hatásos immunerősít...

Milyen jó, hatásos immunerősítőt tudtok, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Sajnos gyakran elkapok különféle fertőzéseket, szinte állandóan. De különösen ősztől tavaszig. Most is náthás vagyok, több hete nem sikerül kikeveredni! Immunhiányom miatt herpesz is rendszeresen kínoz. Most is aftás a szám és eléggé fáj. C vitamin (aszkorbinsav) mellé egy olcsóbb, de hatékony immunerősítőt szeretnék. A gyógyszerekből már elegem van.
2009. nov. 12. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

A teákkal hogy állsz?

Ajánlanám neked a fehér fagyöngyöt, több jótékony hatása melett kitűnő immunerősitő is.

Kicsit talán macerás, hogy nem főzni kell, csak hideg vizben áztatni egy éjszakán át, de ha megszokod (és nem felejted el leáztatni este) reggel csak elkeversz benne egy kiskanál mézet, és már indulhatsz is.

Évek óta tartok állandó jelleggel, és időnként csinálok egy kúrát, csak ajánlani tudom, és pár forintba kerül.

2009. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kínai zöld tea+Béres csepp
2009. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
savanyúkáposzta
2009. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Forever Aloe Vera Gel
2009. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szívesen iszok teát is. Volt már, hogy savanyúkáposztát is ettem, a levét különösen szeretem inni, de már rég volt. Béres csepp is jó biztos, de nem tudom az árát és hogy meddig elég...?
2009. nov. 12. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:

"Forever Aloe Vera Gel"


-Sajnos ezt nem mindenki pénztárcája bírja...

2009. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és az aftára az Activator-t nagyon ajánlom,nekem 1 éjszaka alatt elmulasztotta azt a herpeszeet ami előtte 1 hétig fájt,és mindig csak nőtt!És nem mellesleg csak természetes anyagokból van, 99,8% szűrt aloe.

Ha irsz nekem egy emailt mondok részleteket.

(előző voltam)

2009. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
miért a gyógyszert birja a pénztárcád? nem, csak abban jobban hiszel...én a megelőzés hive vagyok,inkább ezt fizetem ki mint utána a gyógyszert vagy a kórházi kezelést.Az immunrendszer gyengesége amugy meg elsősorban helytelen életmód (táplálkozás) miatt van.
2009. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

BÉRES CSEPP 4X30ml ár: 2.990 Ft.

1Üveg kb 1hónapig elég ~750Ft/hó

2009. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!