Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vagyok mindig rosszul...

Miért vagyok mindig rosszul vérvételkor?

Figyelt kérdés
nem félek a tűtől, injekciótól a szemem se rebben. de ha vért vesznek valamilyen vizsgálathoz, akkor szédülök, hányingerem van, úgy érzem mentem összeesek. (sokszor nem is akar jönni a vér, főleg ha ülök és nem fekszem.) a vizsgálatokból egyébként sosem derült ki hogy bármi bajom lenne, de akkor miért vagyok ennyire rosszul?

2012. júl. 2. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Iszol elég vizet a vizsgálatok előtt?
2012. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vashiány. Vörösborral pótold. És lehetséges, hogy vitaminhiánnyal is társul. Teszkóból táplálkozol?
2012. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, már volt vagy huszonvalahány vérvételem, de még mindig szoktam szédülni és néha hányingerem is van, pedig tudom, hogy nem lesz semmi bajom. Én általában vizet iszok és csökken.
2012. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem se vashiány,se vitamin hiány.A páromnak egyik sincs mégis elájul vérvételnél,nekem van vashiányom,nem is kicsi,és meg se érzem a vérvételt...
2012. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem sem vashiány nekem is van nem is kicsi és én élvezem a vérvételt :D
2013. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!