Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni szeplők ellen?

Mit lehet tenni szeplők ellen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és eléggé szeplős az arcon,főleg a napon.Próbáltam a citromot,de csak egy kicsit halványodtak el tőle,mást nagyon nem próbáltam,mert nem hiszem,hogy beválnak,jah mégis próbáltam az uborkát és a fehérjogurtot is.Hallottam az Ephelis gélről,de sajnos ez magyar termék és nem tudtam beszerezni,mert Szlovákiai vagyok,esetleg az oriflame-ben van egy bőrhalványitó krém,azt még nem próbáltam ki és még 1 Achromin krém,ez nem tudom,hogy használ e.Aki már volt evvel bőrorvosnál annak kiváncsi vagyok a véleményére,de aki még tud pár hatásos módod az is írjon.A válaszokat előre is köszönöm..

2012. júl. 3. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, ha sok retket eszünk attól elmúlhat vagy halványodhat nem tudom pontosan. Régen jobban szeplős voltam mint most már annyira nem látszik. Talán örökölted és neked is halványodik majd. 14/L
2012. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia,jah igen örököltem.Te ha sok citromot eszel,akkor úgy hallottam,hogy elmúlnak,de még nem próbáltam ki :)
2012. júl. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!