Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epidurál? Tapasztalat?

Epidurál? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta,ő az epidurálra szavazna,mert nincsenek olyan mellékhatásai,mint pl. az altatásnak.Én viszont pánikolok,elképzelni nem tudom milyen borzasztó lehet nem érezni deréktól lefelé magad.És mi van ha rossz helyre szúrják?
2012. júl. 5. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szúrják rossz helyre. Rutineljárás, aki csinálja annak valószínűleg te leszel a sokezredik betege. Meg ezen az alapon, mi van, ha túlaltatnak és meghalsz?
2012. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem mar tobbszor operaltak, minden alkalommal altatast kertem. Ugyanis nem tudnam pszichesen elviselni, hogy halljam, epp mit ugykodnek rajtam. Soha semmilyen gondom nem volt az altatassal. Ha szeretned, konzultalj az aneszteziologussal mutet elott, o szakmaivalaszokat adhat. Szerintem, ha nemvagy extrem tulsulyos vagy nincs semmi komolyabb betegseged, akkor az altatast kerj! Az en dokimat ajanlottam egy panikbeteg baratnomnek, aki rengeteg fele gyogyszert szedett, tokeletesen megcsinalta. Ha kozel laksz Szolnokhoz, tudok ajanlani orvost!
2012. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mindkettőtök válaszát köszönöm! :)

Mrs. Bundy! Kedden fognak műteni,szóval már megvan az orvosom,egyébként ceglédi vagyok,de köszönöm az ajánlatot!:) Holnap fogok beszélni az alatatóorvossal,nagyon az altatás felé hajlok,pont azért,mert nem akarom végighallgatni a műtétet,a másik pedig az,hogy nem bírnám ha nem érezném a lábaim.Tudom,hogy holnap megkérdezhetem,vagy googleba is írhatnám,de felteszem itt a kérdést: csövet dugnak le a torkodon,mindenképpen? Kicsit bután hangzik,tudom. Várom a válaszokat:)

2012. júl. 8. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attol is fugg, hogy milyen tipusu a mutet, ha nem kell lelegeztetni, akkor nem kell cso, remelem nem beszelek hulyeseget, de szerintem nekem csak a nagyobb mutetemnel helyeztek be csovet. Attol nem kell amugy parazni, mert csak akkor teszik be, ha mar elaludtal. Es utana sem faj, enannyit ereztem, mint megfazasnal, kicsit kapart a torkom. Meg ugy emlekszem, hogy epiduralisnal nem kelhetsz fe,l azt hiszem24 oraig?! Ha az egeszsegem lehetove teszi, en mindenkepp az altatas mellett dontenek.
2012. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!