Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szemölcsöt hogyan távolítják...

Szemölcsöt hogyan távolítják el az orvosok?

Figyelt kérdés
először duofilmmel kellett kennem, de nem hogy eltűnt, újabbak jöttek ki. másodjára lefagyasztották, de úgy sem tűnnek el? más lehetőségem van még a megszabadulásukra? mert olyan helyen vannak, ahol fájdalmas, meg zavaró hely.( újjam hajlatába, meg a végén)
2012. júl. 5. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
először krémeket írnak fel, ha nem segít, akkor égetik vagy vágják vagy fagyasztják, a doki dönti el, hogy mit választ
2012. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
volt már kenőcsözés, fagyasztás, meg minden. de egyik sem segített, és kegyetlenül tud fájni. meg idegesít is, szeretnék végre megszabadulni tőlük
2012. júl. 5. 23:57
 3/6 anonim válasza:
nekem a sarkamon volt egy pár (utólag kiderült hogy jó mélyen volt a gyökerük), a kenőcsök nekem sem használtak, de mi nem fagyasztottunk hanem egyből műtött. Érzéstelenítő szurit ad oda ahol van a szemölcs és sajnos én nem tudtam úgy fordulni hogy jól lássam mit csinál de ha jól értettem anyukámat akkor vágott, kapart és égetett is. Beköti és mivel nekem a lábamon volt 1 hét szigorú fekvés (amíg az autóig elbicegtem tiszta vér lett a csizmám), naponta/2naponta kötéscsere meg akkor kenni is kellett valamivel. Nem kellemes de bírható, gyorsan begyógyul és meg sem mondod utána hogy ott volt valami.
2012. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi, ez biztató. remélem ha máshogy nem, akkor nekem is így sikerül megszabadulni tőlük. és ezt a műtétet a bőrgyógyászaton végezték, vagy kórházba kellett menned?
2012. júl. 7. 00:33
 5/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Én Budapesten az Aestetica (nem tudom hogy írják) csinálta de biztos csinálják kórházakban is olcsóbban, itt nekem ha jól emlékszem 20 ezer volt.
2012. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
uh... az sok :) majd meglátjuk mit mond a doki :)
2012. júl. 7. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!