Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baktérium vagy vírus?

Baktérium vagy vírus?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta görcsöl, fáj és megy a hasam, pedig nem ettem semmi olyat ami romlott, esetleg betegséget okozhat, ugyanis itthon vagyok 1 hete és ugyanazt ettem, mint a többi családtagom.


Este iszonyatos volt, gyomorsav a torkomban, csikarás, görcsölés, WC-re járkálás 15 percenként, nem túl sokat pihentem, ezért ma végig aludtam kb. az egész napot, maximum csak akkor nem amikor wcre rohangáltam, vagy arra keltem fel, hogy fáj a hasam.


Reggel anyu csinált törtkrumplit pici sóval, + ettem kefírt mert megkívántam némi puffasztott rizzsel. Szerintetek mi okozza? Muszáj orvoshoz fordulnom, vagy elmúlhat? Milyen ételeket egyek / ehetek amíg ez tart? Köszönöm előre is!



2012. júl. 7. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
jó erős diéta pár napig. ha nem múlik akkor doki.Az emberek nem egyformán reagálnak a szalmonellára sem.nyáron előfordul ilyen 2-3 napos hasmenés esetleg hőemelkedéses vírusos betegség. Vegyél norma flort is.
2012. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!