Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem engedik a szüleim,...

Miért nem engedik a szüleim, hogy az általam választott háziorvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,orvosváltás van.Megismertem egy nagyon kedves doktornőt,aki mint kiderült egy utcával arébb rendel.De a szüleim minden áron azt akarják hogy ahhoz járjak akihez ők mert ezt így szokás :S ez igaz?

amúgy ők sem a körzetünkhöz tartozóhoz járnak,de ez a nő sem az,akihez én szeretnék menni!

mi a gond ezzel? valami plusz pénzt kell fizetni?

elég jól összevesztem velük e miatt...az miért baj ha én máshoz szeretnék menni? az ő orvosukat amúgy nem is ismerem.


2012. júl. 9. 15:58
 1/7 anonim válasza:

18 éves vagy... nyugodtan elmehetsz ahhoz, akihez szeretnél... szerintem

ha csak nem lesz belőle nagyobb veszekedés

2012. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a hülyeség hogy úgy szokás.

Anyósomék is egyből átírattak a saját orvosukhoz, mikor átmenetileg hozzájuk költöztem, meg is szívtam vele rendesen.

Ahogy dokit váltottam, rögtön kiderült hogy mi bajom van.

Ugyan, ne hagyd magad, nehogy már ennyit ne dönthess el.

Majd megbékélnek.

2012. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is oda járok ahova szüleim, de nagyon nem szimpatikus úgyhogy azt tanácsolom menj inkább ahhoz aki szimpi és akibe meg tudnál bízni.
2012. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

csak jó leordítottak miatta...de hozzá fogok menni,nagyon szimpatikus és kedves.

2012. júl. 9. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért van ez, hogy családon belül egy orvoshoz jár mindenki, mert ha véletlenül csak Te mész el,akkor felírathatód a szüleid gyógyszereit, így akkor ő nekik nem kell külön emiatt elmenni a háziorvoshoz, ha panaszuk nincs!

Én amíg a szüleimmel éltem addig én ha mentem orvoshoz, mindig vittem haza receptet!

Meg így egyszerűbb ő ismeri a szüleid alap betegségeit, és ha valami öröklődött, esetleg akkor hamarabb tud segíteni ha valamilyen betegség lép fel nálad!


Üdv egy Anyuka.

2012. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves Anyuka,igazad van! :)

de elvileg már csak egy évig fogok itthon lakni,mi a helyzet,ha más városba megyel tanulni? mert onnét valószínűleg nem fogok hetente hazajárni...

2012. júl. 9. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor válaszd a neked tetsző doktornőt! Majd idővel megbékélnek a gondolattal, hogy nem az ő dokijukat választottad!


Üdv az Anyuka.

2012. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!