Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elestem, kiment a bokám, és...

Elestem, kiment a bokám, és nagyon bedagadt! Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Az elején nem tudtam ráállni, iszonyatosan fájt, de az uszodában már nem, úsztam vele. Nagyon csúnyán meg van dagadva, és a térdem is egy kicsit, pedig azzal nem történt semmi. Ezekmellett néha fázom, néha melegem van, pedig a lakásban 20 fok van. Lázam nincs.
2012. júl. 15. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megzúzódott, akkor jegeld, pihentesd, és kenegesd fekete nadálytő krémmel. Ha rá tudsz állni, valószínűleg csak ez történt. Ha nem tudsz ráállni, irány az orvos, mert el is törhetett, vagy el szakadhatott egy ín szalagod is. Ha menni akarsz valahová vele, fáslizd be.
2012. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az, hogy rá tudsz állni, nem jelent semmit...

én három napig jártam 10 éve a törött lábamon, fájt,fájt, de bírtam rajta járni, és amikor már 3. napja fájt, akkor elmentem kórházba(mindez az Északi-középhegységben,a Mátrában történt,én meg Szombathelyen lakom)...a kórházba mondták meg a 3. napon, hogy ez bizony törött... ja, a salgótarjáni kórházba... még aznap hazajöttünk Szombathelyre... és itt kezeltek... ott, Salgótarjánba csak a fekvőgipszet kaptam...

2012. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!