Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért csak oda mehetek nőgyógy...

Miért csak oda mehetek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

3 hónapja albérletben élek a barátommal a xv. Kerületben, de a bejelentett lakcímem a 9. Kerületben van és nem tudok átjelentkezni. Nagyon rossz tapasztalataim vannak a Mester utcában rendelő orvosokkal. Sajnos január óta rá vagyok szorulva, hogy oda járjak, azóta nem sikerült elintéznem a rákszűrést, mindig kitalálnak valami indokot, hogy most miért nem, majd jöjjek vissza, kb. 2 hét mire kapok új időpontot, már az összes orvosnál bepróbálkoztam. Volt problémám is, azt mondták felfázás 2 is azt mondta. De az 1. Elküldött urológiára is és jól kiröhögtek, mikor a másik is el akart küldeni, mutattam a papíromat, hogy voltam és semmi urológiai problémám nincs. Azóta nem voltam, de most sürgősen el kéne mennem, de oda nem megyek az biztos. Ma felhívtam több helyet, de mindenki mondogatta, hogy mester utca mester utca. A xv. Kerületben a Rákos úton a múltkor bejelentkeztem és direkt megkérdeztem, hogy ugye nem gond, hogy nincs bejelentett lakcímem itt. Mondta, hogy nem, mehetek nyugodtan. Úgy örültem, hogy még időpont se kell, de fent az orvos közölte, hogy mesterutca.

Légyszi segítsetek mit lehet ilyenkor tenni! Köszi előre is a válaszokat. Nagyon el vagyok keseredve.


2012. júl. 17. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajna az új rendszer miatt nem hiszem hogy fogadnak máshol, csak ott , ahova be vagy jelentve. De ha átjelented a lakcimedet, akkor mehetsz máshova.

OEP nem fizeti ki nekik a területen kivüli betegek ellátását.

2012. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!