Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha betegjogász olvassa a...

Ha betegjogász olvassa a kérdésem:Mehetek az Őrs vezér téri SZTK-ba nőgyógyászhoz, ha Monoron van a bejelentett lakcímem? Terhesgondozásra nem vettek fel, de talán egy "sima" gombát meg hajlandók állapítani, és írni rá valami gyógyszert.

Figyelt kérdés
Légyszi,ne írjátok,hogy jelentkezzek be ideiglenesen Zuglóba,mert nem tudok,bármennyire is szeretnék! De itt lakom albérletben. Szerettem volna egyedül meggyógyítani magam krémekkel,de nem múlik,és nem szeretném,ha a kisbabám valahogy megfertőződne!
2011. okt. 31. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok betegjogász, de én is jártam már hasonló helyzetben. Én Miskolcon lakok, és ott van a bejelentett lakcímem is, de pesten lakok a 8 kerben albérletben. Egyik kedden nagyon beteg lettem, és szerdán elmentem a kerületbe a körzeti orvoshoz. Amikor kijött az asszisztens nő akkor vázoltam neki a helyzetet, és azt mondta, hogy nem küld el, behív. Az doki megvizsgált, írt gyógyszert, de mondta, hogy nagy rendszert ne csináljak belőle. :D És ennyivel el is engedett.

(én tanuló vagyok)


Szerintem ha te is bemész egy orvoshoz 100%, hogy nem fog elküldeni. Egy gyógyszert ő is fel tud írni. :)

2011. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálom.
2011. okt. 31. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!