Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Váll fájdalomra valami megoldás?

Váll fájdalomra valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy elfeküdhetem vagy sokat ültem, feküdtem. De nagyon fáj, család/barátok szerint lehet stressz is de sulis vagyok, nyár van nem hinném ,hogy komolyabb stressz alatt állnék. Keresek valami megoldást, akár egy krém, masszázs, ötlet, tanács, mozgás bármi ami enyhíteni tudja. Tényleg a kérdésre szeretnék választ kapni úgyhogy a viccelödő kommenteket, mellőzük! Előre köszönöm mindenkinek. <3

2012. júl. 18. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte bármilyen ilyen jellegű fájdalomra bevált a svédcseppes borogatás.

Kend be a területet körömvirág krémmel, rá egy svédcseppel átitatott kendő és hagyd rajta sokáig.

2012. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kiprobálom. (:
2012. júl. 18. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fájdalom izomeredetű, akkor a masszázs a legjobb. Üdv: egy gyógymasszőr.
2012. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló gondokkal küzdöttem 2 hete. Piacon vettem lóbalzsamot 500 ft-ért és helyrehozta, ne chili-set vegyél
2012. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen ez igaz a sok stressz ki tud sugározni lapocka váll területére...de még rengeteg mindentől lehet rossz testtartás féloldalas táska hordása stb...először is ha van ilyenfajta gond azt kell megszüntetni. Nekem nagyon sokat segített h minden reggel tornáztam meg eljártam rendszeresen úszni, mert én már használtam svédcseppes borogatást, meleg fürdőket, fizikoterápiát, de vagy egyáltalán nem segített v visszatért a fájdalom. Gyógyszeres kezelést (tabletta) nem ajánlok semmi kép fölöslegesen ne terheld a szervezeted. Szerintem a legjobb mód rá ha elkezdesz úszni járni. A lódarazsam is jó de én a melegítőkrémet is ajánlom (izomlazító)
2012. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!