Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta küszködök erős...

Évek óta küszködök erős hátfájással éjszakánként, max 3 óra alvást követően erős fájdalomra ébredek, hogyan vagy milyen megoldás lehetséges a nyugostabb pihenés érdekében?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyósom éppen így van, bár neki már aludnia sem kell hozzá. Meg is műtötték. Kivizsgáltattad már????

2009. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gondolom évek óta ugyan azon az ágyon alszol, a rugók elfáradtak, és "gödörben" alszol, amitől a hátad gyorsan kikészül. Ha franciágyról van szó, feküdj át a másik oldalra (én is ezt teszem :D) ha 1 személyes ágyról, akkor javaslom új ágy vételét.
2009. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
két dolgot tehetsz, első körben cseréld le az ágyad, mert a jó alvás nagyon-nagyon fontos. második körben látogass meg egy csontkovácsot, mert azok jól helyre tudják tenni a dolgokat a hátadban. De mindenképpen cseréld le az ágyad vagy a matracod.
2009. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de már túl vagyok az ágy lecserélésén, és voltam már 2-szer a reumán, de semmi, leráztak, hogy a súlyom gyarapodása okozta így kialakult 2 csomópont a gerincemben amivel meg kell tanulni élni. Tudom, hogy fogynom kellene, hogy jobb legyen, de egyszerüen nem megy, pedig sokszor megpróbáltam, de nem sikerült, tartósan. Így nagyon pokol az éjszaka de sokszor a nappal is. De a csontkovácsot kipróbálnám, csak félek, hogy a reflux betegségemnek rosszat tenne, úgyanis hason nem tudok feküdni mert akkor másabb fájdalmak jönnek elő. Azért köszönöm nektek, hogy próbáltatok segíteni, de ezeken már túlléptem. Köszönöm!
2009. szept. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!