Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vesekövet azt időpntra szokták...

Vesekövet azt időpntra szokták műteni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartják bent a kórházban alapesetben? És mennyi ideig kell neki segítség a bevásárláshoz, főzéshez? 47 éves nőről van szó!

2012. júl. 18. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Műtik, vagy zúzzák? Nem értem a kérdésben, hogy: azt időpontra szokták műteni?

Arra gondolsz, hogy urológus ad időpontot mikor kell befeküdni műtétre? Mert akkor igen. Minden műtétre, befekvésre adnak időpontot, de csúszhatnak.

2012. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl valaki alapba beteg. Évente jár felülvizsgálatokra és kiderül, h veseköve vagy vesedaganata van. Akkor adnak neki időpontot és befekszik megműtik, az adott időben és jóvan?
2012. júl. 26. 15:49
 3/7 anonim válasza:

Vesekövet ultrahangon megnézik,utána kiírják x hét y napjára vesekőzúzásra / műtétre. a zúzás után elméletileg 1éjszakát kell bentmaradni de én mind 3x hazamentem gond nélkül.

Ha mütik akkor 5nap kb!

2012. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyukámnak azt mondták lehet ki kell szedni neki a veséjét. lehet, h nem is kő hanem daganat még nem tudják.
2012. júl. 27. 15:30
 5/7 anonim válasza:

huhh :/

ha daganat gyanús, akkor szövetmintát vesznek általában !

Nembiztos hogy daganat az, csak lehet h nemtudják eldönteni, azis lehet hogy egy jókora kő.

Jó egészséget kivánok neki, és sok sikert !!

2012. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert ha meghosszítják a szerződésem nem tudom kit szerzek aki segít neki amíg fel nem épül nagyjából. Mert ha elvesztem a munkám az sem jó. Messze lakom Anyutól. :( Apu is dolgozik Ő se jöhet el, mert akk annak lesz annyi. :(:(:( Hogy meddig tart egy ilyenből a felépülés. Amúgy műteni fogják. :-( Más rokon nincs. Kicsi a mi családunk.
2012. júl. 28. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem altatásos műtét volt. Másnapra már otthon voltam. :)
2014. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!