Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki próbálta már Ekcémára...

Valaki próbálta már Ekcémára a Neoplant Krémet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem az arcom ekcémás elég durván. Eddig Physiogel-t használtam,de hát nem nagyon akar hatni, néha jó, néha pedig semmit se ér.
2012. júl. 19. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem. De, bár nem tudom pontosan megmondani a krém nevét, talán ez az:

Cr. Elocom-Carbamid-Acid. Lact.-ung.Hydrophil non ion


a gyógyszertárban keverik ki, akkor jó ha fehér színű és krémes(nem zsíros és átlátszó színű!)


Azt nem mondom, hogy 100%-ban véglegesen eltünteti, de azt igen, hogy kordában tartja. Erre rásegít még a Xyzal nevű gyógyszer is.


Nekem 13 éve van ekcémám, már nagyon sok mindent kipróbáltam. Az egész lábszáram és a törzsem is olyan, nekem a szemhéjamon és a könyökömön kezdődött. Ezt írta akkor egy öreg orvos, azóta is ez a krém az, ami úgy-ahogy kordába tudja tartani a dolgokat.

2012. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utána fogok járni ennek a krémnek.
2012. júl. 20. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az arcomon szenvedek vele már kb 5 éve! :S

Mindent kipróbáltam semmi nem segített,most HALICAR kenőcsöt használok az aránylag jó,de van olyan időszak amikor annak ellenére is csúnya most is sajnos.

2012. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én csak a tulajt ismertem meg és hogy őszinte legyek, nem vennék tőle semmit amennyire megbízhatatlan. :D
2015. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35 éves fiamnak évek óta száraz, ekcémás a bőre, gyenge a bőrének a rendes védekezőmechanizmusa, emiatt nagyon könnyen sok szemölcs is nő(tt) rajta. A szemölcsöket sikerült a bőrgyógyásznak elég jól eltávolítania lézerrel, de a háttérben lévő bőrszárazságon és ekcémán nem javítottak a mindenféle kencék, amikkel próbálkozott - egészen két évvel ezelőttig. Amikoris kipróbálta a Neoplant krémet. Ez végre bevált. A tulaj (vagy a felesége? - csak egy nővel volt telefonos ill. személyes kapcsolatunk) valóban eléggé fura figura, de szerencsére előbb ismertük meg a terméket, mint őt... És a krém (meg az arcszesz) jó.
2017. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!