Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki ért hozzá. Ezen a képen...

Aki ért hozzá. Ezen a képen lehet hogy egy petefészek ciszta (dermoid) van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 22. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hát.....az enyémen a petezsák volt ilyen. Ez jó hír neked?
2012. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan mi az :S
2012. júl. 22. 21:10
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes ez tuti ha arra gondolsz :)
2012. júl. 22. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet cysta, bár a cystosus képletek többnyire sötétek az UH-képen bennük lévő folyadék miatt, de bármi előfordulhat.
2012. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem petefészek cisztáim vannak, de nekem sok sötétebb foltocskaként látszik.
2012. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen, dermoid ciszta :/

műtét lesz :(

2012. júl. 27. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a műtéted? Nekem is volt 4 éve és most újra lesz (mert sajnos visszatérnek). 4 éve elbaszták nekem, azt mondta a doki csinál szövettant és ha rákos kiveszi a petefészkemmel együtt. De kivette szövettan nélkül is és után derült ki, hogy jóindulatú volt. És most kiújult mert erre magas %-kos esély van és szülni nem volt lehetőségem lévén a műtétem után kidobott a volt pasim, nem sok kedvem volt pasizni egy ilyen lelki sebeket okozó probléma után...ELég durva, mert 4-5 cm közti paraméterei voltak. A youtube teli van videókkal, meg számtalan tudományos publikációban is írják akár 7-8 cm-eseket ki tudnak venni úgy hogy megmarad a petefészek! Szóval, ami velem történt az felháborító és 5 évig lehet feljelentést tenni és ezen gondolkodom jelenleg.
2014. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!