Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másosfokú égés meddig gyógyul?

Másosfokú égés meddig gyógyul?

Figyelt kérdés
Pont 2 hete,hogy leforráztam a hasamat és részben másodfokú égési sérülésem is lett. a többi szépen begyógyult, jártam vele kórházba. Viszont legutóbb 4 napja mikor voltam, azt mondta az orvos, hogy már nem kell rá kötés, csak kenjem Neogranoronnal. Ahol elsőfokú égésem volt, szépen begyógyult, illetve még foltos ami pár hónaig az is marad, de az égett bőr már lehámlott. Ahol viszont másodfokú égési sebem van, ott viszont még mindig gennyezik és fáj. Ott is bekenhetem? illetve kb mennyi idő míg begyógyul a seb? Napozhatok ezekkel a sebekkel? Illetve kérdésem lenne még, hogy jövőhét vasárnap megyünk egy hétre nyaralni a Balatonhoz. Fürödhetek ilyen sebbel, ha addig se gyógyul be? köszönöm előre is!
2012. júl. 28. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
háhá
2012. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!