Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leérettségiztem, a társadalom...

Leérettségiztem, a társadalom biztosítás kérdése hogy alakul?

Figyelt kérdés
Ha megyek OKJ-s képzésre, akkor jár tovább? Ha nem megyek, akkor pedig nem? Akkor mit kell tennem? Csak egy év múlva jelentkezem egyetemre, dolgoznom kellene, de jelen helyzetben ez is két esélyes. :-( A tb mikor hogy halakul?
2012. júl. 29. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, igen én is pont így vagyok, utána érdeklődtem.

a tb-d most október végéig így is úgy is jár. ha tovább tanulsz már idén akkor természetesen amit tanulsz jár. ha nem tanulsz tovább és nem is mész dolgozni akkor október végétől megszünik.

2012. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"a tb-d most október végéig így is úgy is jár. "


Nem októberig. Hanem a tanulói jogviszony megszűnése után 45 napig jár.

Utána vagy elmész OKJ-re akkor biztosított leszel, ha nem, akkor fizeted magad után a TB-t vagy melózol.

2012. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
direkt rákérdeztem több helyen is, október végéig jár amig a diákigazolvány is érvényes.
2012. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!