Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munkába állás előtti foglalkoz...

Munkába állás előtti foglalkozás-egészségügyi vizsgálaton végeznek a nőknél mellvizsgálatot? A bugyira vetkőztetés mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Jövő héten kell részt vennem ezen a munkába állás előtti kötelező orvosi vizsgálaton. (tanárként fogok dolgozni)

Annyi rémtörténetet hallottam efelől, hogy megszégyenítik az embert, meg bugyira vetkőzés, mellvizsgálat is szokott lenni. Mennyire igaz ez?

Mit vizsgálnak ilyenkor egyébként, mert én csak vérnyomásmérésre gondoltam, meg szemvizsgálatra , mint a jogsinál?



#vetkőzés #mellvizsgálat #foglalkozás-egszséhügyi vizsgálat
2012. júl. 30. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször voltam ilyen vizsgálaton, de sosem volt bugyira vetkőzés:) Hasamat tapizták meg, tüdő-szív hallgatózás, Lábaimat nézték meg dagad-e, szemvizsgálat, van-e panaszom. Semmi egyéb.
2012. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen megszégyenítés biztosan nem lesz, ha meg is vizsgálnák a melledet(amit kétlek) azt is csak egészségi okokból.
2012. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom miért riogatják az embert ilyen rémtörténetekkel, én sem akartam elhinni...:-)
2012. júl. 30. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
túl vagy a vizsgálaton? mi volt? Egyik ismerősöm szintén tanárként dolgozik, neki csak derékig vetkőzés volt (melltartót is), meg a nadrágot kellett kigombolnia, amikor a hasát nyomkodta a doki...
2012. szept. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

A melltartót a kiváncsiságon kivűl miért kell levetni?

nyilván nem 55 éves volt a kolleganőd...

2012. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!