Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudtok az Egészségügyi...

Mit tudtok az Egészségügyi nyilatkozat és vizsgálati adatokról?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem értek már semmit. Nem is nagyon járok orvoshoz, mert nincs bajom, szóval nekem ez most magas.

Az új iskolába ahova megyek szeptembertől, adtak egy ilyen sárga kis könyvet, hogy menjek el vele a háziorvoshoz.

Elmentem ma. Kitöltött egy-két dolgot. Megnézte a kezeimet és akkor beírta a Bőrgyógyászati vizsgálathoz, hogy jó meg minden, lepecsételte, dátum stb.

Meg az elején beírta, hogy alkalmas vagyok a Szakmai alkalmassági vizsgálatnál.

Mondta, hogy ad beutalót tüdőszűrésre és vigyek majd magammal 1500 Ft-ot kb.

Eddig okés, de nem kaptam semmi papírt, nem mondott időpontot, hogy mikor menjek be. Nem értem ez, hogy működik?! Nem kellett volna egy lap vagy valami, dátummal együtt, hogy ekkor és ekkor mehetek tüdőszűrésre?

Meg a másik gondom, hogy ebbe a kis könyvbe a kötelező vizsgálatoknál ezek vannak írva:

(1) Széklettenyésztés, (2) Tüdő rgt. vizsgálat, (3) Bőrgyógyászati vizsgálat, (4) Leus serológia.

Ugye a bőrgyógyászatosat kitöltötte, hogy minden rendben van, meg ugye elküldött tüdőszűrésre, de a másik két kötelező vizsgálattal mi a helyzet? Most akkor az nem kell, ha nem mondta?

Bocs tényleg a hülye kérdésekért lehet, hogy nagyon hülye vagyok vagy nem tudom már, de ez most nekem magas! Vissza menni már nem merek az orvoshoz, biztos nagyon hülyének nézne, úgy gondoltam inkább itt megkérdezem először, hogy ne égessem nagyon be magam...

Előre is köszönöm a válaszokat!



#iskola #háziorvos #beutaló #tüdőszűrés #szakmai alkalmassági vizsgálat #Egészségügyi nyilatkozat és vizsgálati adatok
2012. júl. 31. 16:17
 1/5 srác980123 válasza:
Szia ez nem a vlasz de nekem kellene egy ilyen künyv ehez te hogy jutotál hozzá?Adtak eggyet mert nekem még nincs de én nem kaptam.
2013. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is "magas" -
2016. szept. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De a házidoki nem kért pénzt

(kiskönyv kitöltésért)?

2016. szept. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lues vizsgálathoz azt hiszen vért kell vegyenek
2017. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a Szifilisz szűrés
2017. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!